Şişli Halı Yıkama

Çoğu insanların  yaşamlarını sürdürmek için evlerinde her tür eşyaları bulunmaktadır.  Bu eşyaların arasında pencereler için stor perde, zebra ve bütün odaların zeminine sarılan halılar vardır. Her çeşidiyle olan yün hali yazlık hali, şagi gibi birçok türleri vardır. Mevsimsel olarak kullanılan halılar kirlendiğinde önceden elle ve fırçayla yıkanırdı. Günümüzde artık teknolojinin insanlara sunduğu imkanlar halı yıkama makinesi üretilmiştir.

Teknolojinin sunduğu imkanla artık kadınlar evdeki halıları kirlendiğinde Şişli Halı Yıkama firmamızı aramaları yeterlidir. Halılarınızı sizden alır öncelikle toz alma dolabında halıların kaba tozları alınır sonra otomatik halı yıkama makinalarında halılar yıkanır. Yıkandıktan sonra halılar kurutma odalarında kurutmaya bırakılır. Diğeri ise buharlı halı yıkama yöntemidir. Sıcak suyla yıkandıktan sonra, hali yıkama makinesinde yıkanır.

Şişli Stor  Yıkama

Evlerimize hoş görüntü veren, pencereleri örten yeni çıkan stor perdeler en çok tercih edilendir. Stor perde, son dönemde evde, işyerinde daha fazla tercih edilmektedir. Şişli Halı Yıkama firmamız olarak stor perdeniz Öncelikle gerek perde ve gerekse mekanizma üzerindeki kaba ve kir tozlardan arındırılır. perdeler ılık suda perdelerin cinsine  göre şampuan veya leke çıkarıcı içerisinde bekletilir.

Böylelikle Kir ve lekelerin çözülmesi sağlanır.  ardından yıkama işlemini alınan perdeleriniz hijyenik ve temiz olur. Perdelerin yıkama işleminden sonra kapalı yerde klimalı sistemle kurutulur. Kuruyan perdeleriniz son kontrol işleminden geçtikten   sonra paketlenerek evlerinize teslim edilir.

Şişli Zebra  Yıkama

Halı Yıkama firması olarak evinizde pencerenizde kullandığınız zebra perde modeli yapısıyla ve kullanışıyla stor perdeye göre farklıdır. Zebra perdenin yıkanması diğer perde modellerine göre daha zordur. Bu perdenin yerinden sökülüp takılması çok önemlidir. Bu sebeple tecrübe ve deneyim ister. En önemlisi yıkanırken yıpranmamalıdır.

Zebra perde makinede yıkamaya uygun değildir. Zebra perde tülümsü  yapıya sahip olduğundan hassas programlı  makinelerde yıkayabilir. Zebra perdeleriniz ipek, tafta malzemelerden ise kendiniz yıkamamalısınız. Kuru temizlemeye vermelisiniz. Şişli halı Yıkama firmamız olarak stor ve zebra perdelerinizi kir, leke çıkaran deterjanla temiz ve hasar görmeden yıkanmaktadır. Halı Yıkama firmamız olarak tecrübeli elemanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermektedir.