Maçka Halı Yıkama

Halı yıkama hizmeti vererek faaliyetini sürdüren Maçka halı yıkama firmamız, profesyonel şekilde çalışmaktadır. Her boyuttaki halının temizliği itinalı şekilde yapılır. Yaptığımız hizmetler herkes tarafından beğenilerek tekrar tercih edilecek türdedir. Halılar evlerin en fazla kullanılan ve lekelenen eşyalarından birisidir.

Bu sebeple belli zamanlarda halıların yıkanması gerekir. Yeterli etkinlikteki temizlik maddeleri kullanılarak bol su ile halılar en güzel şekilde detaylıca yıkanır. Detaylıca temizlenen halılar ilk günkü gibi parlar. Temizlik hizmetimiz sayesinde halılarınız hijyenik olmaktadır. Kolay bir şekilde firmamızdan halı yıkama hizmeti olarak evinizin temizliğini tamamlayabilirsiniz. Halınızın kirlendiğini düşünüyorsanız firmamıza müracaat edebilirsiniz.

Maçka Stor Yıkama

Maçka halı yıkama firmamız ile görüşerek kirlenmiş olan halılarınız için yıkama hizmeti alabilirsiniz. Hizmet kalitemiz gereği en iyi işçilik hizmeti ile çalışmaktayız. Temizlik sırasında kaliteli temizleyiciler kullanan firmamız solma ve yıpranma durumu yaşanmaması adına özen göstermektedir. Firmamız aynı zamanda stor perde temizliği de yapmaktadır.

Kirlenmiş olan stor perdeleriniz profesyonel ekibimiz tarafından yıkanmaktadır. Evlerin ve ofislerin sürekli kullanılan store perdeleri havayla temas olan yerler olduğu için hızlı şekilde kirlenir. Sararmış ve kirlenmiş olan perdeler kötü bir görüntü oluşturur. Stor perde temizliğini en iyi şekilde yapan firmamız hijyenik temizlik sunar. Zahmetsiz olarak yıkanan stor perdelerinizi en güzel şekilde tekrar kullanabilirsiniz.

Maçka Zebra Yıkama

Halı temizliği yapan firmamız zebra perdeleri de yıkamaktadır. Maçka halı yıkama firmamız sizin için hijyenik zebra perde temizliği de yapmaktadır. Zebra perdeler dekorasyon açısından oldukça şık görünmektedir. Perdelerin temizliği özen gerektiren bir hizmet olduğu için firmamız bu konuda en iyi işlemleri yapmaktadır. Profesyonel hizmetimiz tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile yapılmaktadır.

Her türlü halı ve perde temizliği için bizi tercih edebilirsiniz. Perdelerde bulunan lekeler temizleyici maddeler kullanılarak temizlenmektedir. Lekesiz ve tertemiz olan perdeler evlerinizi süslemektedir. İtinalı hizmet almak isteyen herkes firmamızdan halı ve perde yıkama hizmeti alabilir. Memnuniyet duyulacak hizmetimiz ile sizin için çalışmaktayız. Ekibimiz ile iletişime geçerek halı ve perde yıkama hizmeti talep edebilirsiniz.