Levent Halı Yıkama

Profesyonel halı temizliği yapan ve sektörün öncü firması olan Levent halı yıkama firmamız sizin için çalışmaktadır. Deneyimli personelimiz sayesinde halılarınız etkili şekilde yıkanır. En iyi deterjanlar ve temizleyiciler ile halılar hijyenik olarak yıkanıp teslim edilir.

Evlerin en çok kirlenen eşyalarından birisi olan halılar zaman zaman yıkanmaya ihtiyaç duymaktadır. Halı temizliğinin özenli şekilde yapıldığı firmamız bu hizmeti size sağlayarak konfor sunmaktadır. En iyi imkanlara sahip olan firmamız halılarınızı kısa bir sürede yıkayıp temizleyerek kullanıma hazır hale getirir. Tercih ettiğiniz zaman firmamızın itinalı hizmeti ile karşılaşacaksınız. Kirli olan halılar için en iyi çözümü sunan firmamız etkili temizlik hizmeti verir.

Levent Stor Yıkama

Temizlik ihtiyacı bulunduğunu düşündüğünüz halılarınızı Levent halı yıkama firmamıza getirebilirsiniz. Halı temizliğinin yanında firmamız perde temizliğini de itinalı şekilde yapmaktadır. Stor perde yıkama hizmeti ekibimiz tarafından en iyi şekilde yapılır. Kirlenmiş stor perdeler detaylı temizlik hizmetimiz ile hijyenik hale gelir.

Temizlik yapmanın konforlu hali olan yıkama hizmetimiz ile siz de tanışmalısınız. Stor perdelerinizin temiz bir hale gelip tekrar evlerinizi süslemesi için firmamıza başvurabilirsiniz. Perdeler büyük bir titizlik içerisinde yıkanarak ilk günkü gibi parlamaktadır. Halı ve perdeleriniz en temiz haliyle size teslim edilmektedir. Detaylı yaptığımız temizlik herkesin beğenisini kazanmaktadır. Temizlik ihtiyacı olduğunda firmamız size hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Levent Zebra Yıkama

Levent halı yıkama ile tanışıp hizmet alan herkes memnuniyet duymaktadır. Zebra perde temizliği için firmamızı tercih edebilirsiniz. Stor perde çeşitlerinden biri olan zebra perdeler itinalı şekilde yıkanarak temiz haline gelmektedir. Kullanılan stor perdelerin temizliği oldukça gereken bir işlemdir. Hiçbir detayı atlamayan tecrübeli ekibimiz itinalı şekilde yıkama yapmaktadır.

Leke bulunan perdeler temizleyici maddeler ile profesyonel olarak yıkanıp temizlenir. Gerektiği zaman firmamız tarafından hizmet olarak tüm halı ve perdelerinizi yıkatabilirsiniz. Sizi memnun edecek hizmet kalitemiz ile çalışarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Tercih ettiğiniz için memnun kalacağınız deneyimli personelimizin hizmeti ile, halı ve perdeleriniz tertemiz ve hijyenik bir halde teslim edilmektedir.