Yorganlarınıza derinlemesine temizlik mi yaptırmak istiyorsunuz? ama nerde yaptıracağınıza karar veremediyseniz İstanbul yorgan yıkama olarak sizlere güvenilir ve derinlemesine temizlik hizmeti veriyoruz. Uyurken sıcacık tutan yorganlarınız alıyoruz ve tertemiz yapıp tekrar evinize teslim ediyoruz. İstanbul yorgan yıkama olarak yorganlarınızın temizliği bizden sorulur.

Yorgan Yıkama

Soğuk kıs günlerinde uyurken vazgeçilmezimiz olan yorgan. Bir çok renkte ve özellikte yorganlar uykularımızın perileri olmus durumda. Severek ve ısınarak kullandığımız yorganları bir o kadar da temiz tutmalıyız. Tüylü veya pamuklu yapıları uyku esnasında vücudumuzdaki dökülen deri parçaları ya da kirler yorganlarımıza çabucak yapısır. İstemeden birikir de birikir. Ne kadar evde temizliğe dikkat etsek de yorganlarımızı tam anlamıyla temizlemis değiliz. Bazı durumlarda deriliğine boydan boya bir temizlik ister.

Bizde İstanbul Yorgan Yıkama olarak sizlere soğuk kıs günlerinde uykunuzu mükemmelleştirmek için bu hizmeti sunuyoruz. Uyurken bilincimiz açık olmadığı için yorganlarda biriken kirleri vücudumuza almamız söz konusu. Kir öbeklerinde toplanan mikroplar tekrar vücudumuza girdiğinde büyük riskler oluşturmakta. Sizlerin sağlığı ve yorganlarınızın derinleme temizliği için bu hizmeti düzenli aralıkla yaptırmalısınız. Düzensiz yaptırmadığınız takdirde hem sağlığınızı hem de cebinizi kötü anlamda etkileyecektir. Yorganlarımızı ne kadar temiz kullanırsak uyku kalitemiz o kadar artacaktır.

Ayrıca İstanbul Halı Yıkama , İstanbul Koltuk Yıkama ve İstanbul Perde Yıkama Hizmetlerimize Göz Atabilirsiniz.

Yorgan Temizliği

Yorganlar genellikle yünlü ya da pamuklu yapılar olduklarından dolayı bir çok kiri hapsetmelerinde üstlerinde rakip tanımazlar. Bu sebeple yorgan temizliğinize dikkat etmelisiniz. Gözle görülmese de yaklaşık 6 ay da bir veyahut kıştan kışa bir çok kiri içinde barındırır. Uykularımızı süsleyen ve kaliteli hale getiren yorganlarımızı temiz tutmak hepimizin isteyeceği bir husus. Bizlerde bunun bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sağlıyoruz.

Yorgan yıkama işlemleri sırasında yanlış kullanılan şampuan veya temizleyiciler yorganlarınızı mahvetmekte ilk sırayı alır. Her temizlikte olduğu gibi her eşyanın kendine göre temizleyicileri bulunmakta. Bu temizleyicilerin uyuşmaması durumu hiç de hoş değil. Yapılan hizmette bu husus çok önemlidir. Bir diğeri ise durulama olacaktır ki bu gereksiz görülse de kurumayan kısımlar yüne veya pamuğa büyük hasar vermekte. Yünün özelliğini kaybetme veya koku yayma gibi durumlarla karşılaşılır. Özellikle kokması hiç birimizin istemeyeceği bir şeydir. Bunların ihlali durumunda severek kullandığımız yorganlar bize çile haline gelir.

Her zaman olacağı gibi yorgan temizlerken de eğer kendiniz yıkamaya karar verdiyseniz bile iyi bir makineye sahip olmalısınız. Geniş bir ortamda (balkon, teras vb.) gerekli. Bunların yanında da profesyonel birisinden bilgi almakta isiniz son derecede kolaylaştıracaktır. Yorganlarınızın tamamen kuruyacağına emin olmalısınız. Eğer bu gibi ortamlardan sadece bir kaçı bile olmazsa bu ise hiç girişmeyin. Bizler burada ve her daim hizmetinizdeyiz. Aksi bir durumla karşılaşmamak istiyorsanız firmamızla irtibata geçin.

Doğru Yorgan Seçimi Nasıl Olmalı

Uyku perileri yorganlar. Hayatımızın neredeyse %40’ı uykuda geçmektedir. Geri kalan kısmı için uyku kalitesi paha biçilemez. Doğru belirlenmeyen yorgan seçimlerinde uykudan sonra baş ve boyun bölgelerinde ağrı, bel bölgelerinde şiddetli sızılar görülmekte. Ayrıca uykuya dalış sırasında veya uyku sırasında daha rahat ve konforlu olanlarından seçmeliyiz. Eğer yün seçeceksek yünün belli testlerden geçmiş ve kaliteli olması söz konusudur. En değerli vakitlerimiz olan uyku saatlerini güzelleştirmek bizim elimizde. Ferah ve temiz, rahat ve konforlu yorganlarınız her daim bize emanet. Bu işe baş koymadan önceki ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetiydi. Ve 19 yıl geçmiş olsa da halen daha müşteri memnuniyetidir. Sizlere ve temizliğinize önem göstererek yağabileceğimiz en iyi hizmetleri sunmak için canla başla çalışmaktayız.