Duru halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Kullandığınız nadide perdelerinizi profesyonel şekilde temizleyip evlerine ulaştırıyoruz. Tecrübeli ve titiz isçilerimizle perdelerinizi tam hijyenik ve derinlemesine temizlik uyguluyoruz. Firmamız perdelerinizi eskisinden iyi yapmak için bizi aramanızı sabırsızlıkla bekliyor.

Evlerin Nadide Parçası Perde 

Perdeler evlerimizdeki vazgeçilmez eşyalarımızdandır. Zevklerimize göre çeşit çeşit seçerek alırız. Salonlarımızı, oturma odalarımızı, mutfaklarımızı ve hatta ofislerimizi süsler. Bu kadar özenle kullandığımız perdelere iyi bakmamız gerekir. Hiç birimiz kirli kullanmak istemez, buda iyi ve kaliteli bir yıkama ister. Firmamızda perdelerinizi tertemiz yapmak için işte tamda burada imdadınıza yetişiyor. 

İstanbul Perde Yıkama Hizmeti ?

Perde yıkama işlemine kendiniz karar verdiyseniz ona uygun bir ortama sahip olmalısınız. Öylede bir ortamınız yoksa balkon vb. yıkama işini bize bırakın. Severek kullandığınız perdeleri mahvetmenizi bizde istemeyiz. Ortamınız buna elverişliyse yıkarken kullandığınız bezlere ve temizleyicilere dikkat etmelisiniz.

Tül perde yıkamak istiyorsanız, daha hassas olacakları için makineye atmadan önce hangi derecede ve hangi yıkama türü olacağını belirlemeden yıkamayın. Unutmayın ki profesyonel bir yardım almadan bu ise girmek çok risklidir. 

Özellikle stor perde kullanıyorsanız yıkama işlemini evde ortamınız olsa dahi denemeyin bile. Mekanizmalı perdeler oldukları için yanlış açılarda yıkanması durumunda çok ciddi zararlar verebilirsiniz. Yapabileceğiniz en iyi şey bez yardımıyla tozunu almak olacaktır. Yine de siz siz olun düzenli aralıklarda perdeleriniz profesyonel ve titiz işçiliğimizle bize emanet edin. 

Perdelerinizin Temizliğine Neden Dikkat Etmelisiniz? 

 Evlerimizin veya ofislerimizin her odasında kullandığımız perdeler birçok etkene maruz kalıyor. Bunlardan biri ise mutfak perdelerinin pişen yemeğin etkisinde kalması. Çıkan buharların perdenize yapışması ilerde daha çok birikmesine ve gözle görülür hale gelmesini sağlar. Sadece odayı havalandırırken bile birçok toza maruz kalır. Stor perdelerde aç kapa yaparken bile toz kapması muhtemeldir.  

Bir diğer etken ise camdan direk vuran güneş ışıkları. Elinizden gelen pek bir şey olmasa da istemeden perdelerimiz güneşe çok fazla maruz kalır. Buda beraberinde perdede solma ve rengini kaybetme gibi durumlar gözükür. Bunların önüne geçmek için ise düzenli aralıkla temizlik gerekir. Eğer beyaz tül perde kullanıyorsanız bu daha da belli olacak kir öbekleri anlamına gelir.

Ayrıca İstanbul Halı Yıkama , İstanbul Koltuk Yıkama ve İstanbul Yorgan Yıkama Hizmetlerimize Göz Atabilirsiniz.

Havadan bulaşacak hastalık ve virüslerde kolayca perdenize siner. Havada bulunan kir ve hastalık partikülleri için perdeler muazzam bir yuva yeridir. Kolayca sinerler ve fark edilmezler. Perdeyi kullanırken de çokça temas ederiz ve kısa sürede elimize bulaşır. İsimiz gereği temizliğe önem verdiğimiz için siz değerli müşterilerimize temiz ve kullanışlı, hijyenik perdeler vermek boynumuzun borcu. Sizlerin temizliğe verdiğiniz değerin farkındayız ve bizlerde aynısından daha fazlasını göstermek için hizmetinizdeyiz.

Perde Yıkamaya Verdiğimiz Önem

Gerek stor perde olsun gerek tül perde yıkaması uğraş verici bir iştir. Usta eller altında olmayan bir yıkamaya yıkama demek pek de mümkün gözükmüyor. Bu sektörde birçok firma kullandıkları ucuz ürünlerle verimli yıkamalar sağlayamıyor. İsçiliğin yanında kullanılan malzemelerde büyük rol oynuyor. Tercih edilmeyen veya başka kullanımlar için üretilen ucuz veya kalitesiz temizleyiciler perdelerinize zarar verebilir. Sağlık bakanlığından geçmiş mi? İçindeki kimyasallar? perdeme ne gibi zararı var? gibi sorularla karşılaşıyoruz. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bize başvurmanız bu soruları ortadan kaldıracaktır.

Bizler müşteri memnuniyeti odaklı gittiğimiz için kullandığımız ürünlere çokça dikkat ediyoruz. Perdeler için kullanılması gereken temizleyicilerden kullanıyoruz. Temizlik sırasında dikkat ettiğimiz bir çok unsurlardan bir kaçı ise yaptığımız temizliğin kalıcı temizlik ve evde ferahlık vermesi yönünde. Ne kadar düzenli aralıklarla temizletmiş olsanız da bunun süresini kalıcı hale getirmek için çalışıyoruz. Bunu etkileyen faktörlerde sizin de tahmin edebileceğiniz üzere detaylı temizliktir. Firmamız olarak detaylı temizlediğimize eminiz.