En kaliteli İstanbul koltuk yıkama hizmetlerini sizler için sunuyoruz. Evlerinizdeki koltukların eskisinden daha iyi olması için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca fabrikamız olarak profesyonel şekilde halı yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. Sektörde 19 yılı aşkın tecrübe ile siz değerli müşterilerimize İstanbul koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Firmamız koltuklarınızı siz hiç zahmet etmeden evinizde yıkıyor.

İstanbul Koltuk Yıkama Nedir?

Koltuklarınız kirli ama nasıl temizleteceğinizi bilmiyorsanız, firmamız sizlere güvenilir hizmetler vermektedir. Koltuklar sık kullanıldığı için bir o kadarda sık kirlenir. Sizlerin ve koltuklarınızın sağlığı açısından koltuk temizliği çok önemlidir. Düzenli koltuk temizliği koltuklarınızın ömrünü uzatmakta büyük rol oynar. Bir çok kisi koltukların nasıl temizleneceği hakkında tedirgin oluyorlar. Tabii ki de bizde bunun farkında olarak sizlere temiz ve titiz bir isçilik gerçekleştiriyoruz

Koltuk yıkama, koltuktan koltuğa farklılık göstermektedir. Sıkça kullanılan koltuklar iyi bir temizlik ister. Koltuğunuzun kumasına göre yıkama çeşitleri değişir. Koltuklarınızı yıkatma’dan önce kumasının ne olduğundan emin olmalısınız. Yıkama sırasında koltuklarınıza hiçbir zarar gelmez aksine ömrünü uzatır. Hepimiz temiz koltuklarda oturmayı hak ediyor elbette. Bunun içinde 3 ayda bir yıkatmanızı öneririz.

Bu Hizmetimize de Göz Atın !

Profesyonel İstanbul Halı Yıkama Hizmetleri

Koltuklarınız Yeteri Kadar Temiz Mi?

Koltuklar hayatımızın birçok kısmında yer alır. Hassas ve titizlikle zevklerimize göre seçtiğimiz koltuklar gerek mutfak gerek balkon gerek oturma odalarında kullanılıyor. Dışarıdan geldiğimizde yorgun argın dinlenmek için uzandığımız koltuklar ister istemez kirleniyor, tabii ki bizde üstümüzün ne kadar temiz olduğunu düşünmüyoruz. Yemek yerken veya TV izlerken atıştırdığımız yiyecekler koltuklarımızda lekeler oluşturuyor. Koltuklar genellikle çabuk toz ve kir tutma özelliğine sahiptir. Çoğu zaman evimizi havalandırırken gözümüzden kaçan tozlar yerlere ve koltuklarımıza siner. Yer temizliğine ne kadar dikkat etsek de koltuklar gözümüzden kaçıyor. Daha uzun koltuk kullanımı için düzenli aralıklar koltuklarınızı yıkatmayı unutmayın. Sizlerde güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız fabrikamıza başvurabilirsiniz.

Temiz ve Titiz İşçilikle Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın yüzeyini elinizle silseniz dahi bu islem sadece yüzeyi kapsayacaktır. Buda yeterli olmayıp aksine kirleri koltuklarınızda bulunan süngerlerin içine atacaktır. Ekiplerimiz belirlenmis kumas tipine göre kullancakları materyalleri yanlarına alarak ise koyulurlar. Kullanılacak deterjan veya şampuanı yüzeye uygular ve çıkan kirleri tespit edip vakumlama islemine geçerler. Kirlerin tamamen gözle görülür sekilde kaybolduğundan emin olduktan sonra durulama islemine geçilir. Ardından kurumuya bırakılır. Koltuğunuzun cinsine veya mevsim sartlarına göre kuruma süresi değiskenlik gösterir. Tüm bu hizmetleri siz hiç zahmet etmeden evinizde uygulanır. Sizlere daha yasanır bir ortam sunmak için çalısıyoruz sizlerin memnuniyeti her zaman ilk önceliğimiz olmustur.

Koltuk Temizliği Hafife Alınamaz

Sevdiklerimizle keyiflice oturduğumuz koltukların temizliğine dikkat etmelisiniz. Ayrıca temizlik sırasında istenmeyen durumlar için bizzat takip sağlamalısınız. Kullanılan makinelerin teknolojisi yeterliliği ve kullanılan malzemelerin koltuğunuza zarar verip vermediğinden emin olun. Kullanılan kalitesiz malzemeler severek oturduğumuz koltukları mahvedebilir. Temizleyicilerin kalite kontrollerinin yapılmış olup koltuğunuza zarar vermeyeceğinden emin olun. Sonuçta bir iki kere alınan ve özenle seçilen bir eşya. Titizlik ve uğraş ister. Bundan kaçınan firmalardan uzak durmalısınız. Hafife alınacak bir durum değildir. Yanlış ve özensiz temizlik koltuklarınızı mahvedebilir ki bu hiç istemeyeceğiniz bir şeydir. Koltuklarınızın ne kadar kaliteli yıkandığından emin olmalısınız.

Bunların yanı sıra sizlerde bir takım görevler düşüyor. Gelen ekiplere koltuğunuzun kullanımı ve kumaş cinsini belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca yanlış yapılan bez ile temizleme işlemi ek bir uğraş çıkaracaktır. Koltuklarınızın kirli olduğunu düşünüyorsanız veya düzenli temizlik yaptırıyorsanız seçeceğiniz firmalar koltuklarınızın ömrünü uzatacaktır. Sadece koltuklarınızın ömrünü uzatmakla kalmayıp sizlere daha konforlu daha fonksiyonlu bir hayat sağlar. Sık sık kullandığımız koltuklarımızın temizliğinden emin olalım.

Ayrıca sunduğumuz hizmetlerin hepsinde müşteri memnuniyetinin garantisini vermekteyiz. Kendimize fabrikamıza güveniyoruz. Kaliteli hizmet ilkesi ile hizmetlerimizi sürdürüyor garantili hizmetler için çok çalışıyoruz. İstanbul Duru Halı ve Koltuk Yıkama ailesi olarak 19 yıllı aşkın tecrübe ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sizlerde garantili ve de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Korona önlemlerine karşı da tüm tedbirlerimiz alınmış ve buna göre hizmet vermekteyiz.