Hamidiye Halı Yıkama

Hamidiye halı yıkama, halı, yolluk ve kilim temizliğinde profesyonel hizmet sunar. Halıların içine işlemiş inatçı lekelerini çıkarmak son derece zordur. Bu lekeleri evlerde piyasada satılan leke çıkarıcılarla temizlemek de oldukça güçtür. Kahve, boya, meyve lekeleri çıkması en zor olan lekelerdir.

Bu türlü lekelerin dışarıda satılan leke çıkarıcı deterjanlarla temizlenmesi oldukça zordur. Ayrıca halıların güç kullanarak, silinmesi onları yıpratıcı unsurlardır. Bu sebeple, halıların mutlaka alanında uzman olan profesyonel işletmeler tarafından temizlenmesi gerekir. Firmamız antika halılar, makine halıları, ipek halılar ve her türlü el halısını usulüne uygun şekilde ve özenle temizler. Firmamız tüm tekstil ürünlerinde uzman temizlik sunan şirketlerdendir.

Hamidiye Stor Yıkama

Hamidiye halı yıkama stor perde gibi profesyonellik gerektiren perde temizliklerinde de uzmandır. En geniş ölçüdeki perdeler bile en detaylı şekilde temizlenir. Stor temizliklerinde kuvvetli leke çıkarıcıların aynı zamanda tekstil ürününü yıpratmaması da gerekir. Firmamız kaliteli leke çıkarıcılarla temizlik hizmeti sunar.

Tül perde, güneşlik, halı, kanepe temizliği için firmamızdan destek alınması önerilir. Stor perdelerin en çok kullanıldığı yerler, mutfak ve yatak odalarıdır. Mutfaklarda kalıcı yağ lekelerinin işlemiş olduğu stor perdeler detaylı şekilde temizlenir. Firmamız iş yeri halıları ve her türlü halı kaplamasını da en kısa sürede temizler. Yaşam alanlarında bakteri ve mikropların en çok yer aldığı eşyalar, yer döşemeleridir. İster evlerde isterse iş yerlerinde bu halıların sıklıkla temizlenmesi önerilir Uygun dereceli ve güçlü temizlik ürünleri ile her türlü bakteri ve mikrop en kısa sürede temizlenir.

Hamidiye Zebra Yıkama

Hamidiye halı yıkama zebra perdelerde önerilen şirketlerdendir. Perdelerin narin yapılarına uygun şekilde yapılacak temizlikler, onların orijinal hallerinin bozulmaması için önem taşır. Halı yıkama şirketimiz, battaniye, yorgan ve sandalye yüzü temizliğinde de önerilen şirketlerin başında gelir. Halıların son sistem teknolojik aletlerle temizlenmesi ve kurutulması söz konusudur. Temizlik öncesinde şirketimize getirilen halı ve yolluklar, temizlik sonrasında da firma araçlarımızla alınan yerlere iade edilir. Detaylı ve güvenilir halı temizliği için firmamızdan destek alınması tavsiye edilir.