Akatlar Halı Yıkama İstanbul

Halı temizliği hizmeti almanız gerektiğinde Akatlar halı yıkama firması olarak bizi tercih edebilirsiniz. Halılarınızın ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlayan firmamız, gereken yıkama işlemlerini itinalı şekilde yapmaktadır. Halı temizliği özenle yapılması gereken işlemlerden biridir. Yıkama öncesinde halının lekeli yerleri tespit edilerek özel işlem uygulanmaktadır.

Hiçbir kir ve leke kalmadan yıkanan halınız kurutularak ambalajlı olarak teslim edilir. Firmamızdan halı yıkama hizmeti aldığınızda siz de memnun kalıp tekrar tercih edeceksiniz. Deneyimli personelimiz yıkama işlemlerini titizlik içerisinde yaparak en etkili temizlik sağlamaktadır. Halılar yıkanmış olarak teslim edildiği zaman artık kullanıma hazır bir haldedir. Ekibimiz ile görüşerek halılarınızı firmamıza yıkatabilirsiniz.

Akatlar Stor Yıkama

Akatlar halı yıkama firmamız üstün temizlik deneyimi ve tecrübesi ile size yardımcı olmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden biri olan stor perde yıkama hizmeti itinalı olarak yapılır. Kirlenen stor perdeler kullanılan ortamda hoş görünmemektedir. Firmamız bu kadar size büyük bir fayda sağlayarak stor perdelerinizi yıkamaktadır. Etkin temizleyici malzemeler kullanılarak zarar verilmeden hassas şekilde yıkanmaktadır.

Tecrübeli personelimiz stor perdelerinizin yıkama işlemlerini titizlik göstererek yapmaktadır. Yıkanıp temizlenen stor perdeler tekrar kullanıma hazır bir halde ambalajlı olarak size teslim edilmektedir. Yıkama hizmetleri konusunda maharetli olan ekibimiz istenilen sürelerde size hizmet sağlamaktadır. Tercih ettiğiniz için memnun kalacağınız yıkama hizmetlerimiz güler yüzlü olan ve özenli çalışan personelimiz tarafından yapılır.

Akatlar Zebra Yıkama

Akatlar halı yıkama firması olarak faaliyet gösteren ekibimiz, zebra perde yıkama hizmetlerini de sizin için yapmaktadır. Detaylı şekildeki yıkama işlemleri zebra perdelerin hijyenik olmasını sağlamaktadır. Yaptığımız yıkama hizmetlerini en güzel ve kaliteli deterjanları kullanarak yapmaktayız. Bol su ile yıkama işlemleri yapılarak hiçbir kir kalmaması amaçlanmaktadır.

Zebra perdelerin dekorasyon ile uyumlu olması nedeniyle herkes tarafından kullanılan eşyalardandır. Temizlik gerektiğinde zebra perdeleri firmamız itinalı şekilde yıkamaktadır. Siz de ihtiyacınız olan halı ve perde temizliklerini firmamıza yaptırabilirsiniz. Yıkanan ve ilk günkü gibi olan halı ve perdelerinizi keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz. Ekibimiz size profesyonel hizmet sunmaktan her zaman mutluluk duymaktadır.